Marble Surface

Обирайте Кембриджські іспити

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

CAMBRIDGE YLE ДЛЯ ДІТЕЙ 7 - 12 років 

Курси іноземних мов "Інтерлінгва" - офіційний сертифікований центр підготовки до Кембриджських екзаменів. Ваші діти можуть здати будь-який Кембриджський іспит і отримати міжнародний Сертифікат, який має визнання у всьому світі.

Кембриджські іспити для дітей розраховані на вік 7-12 років та мають три рівні складності:

1.png

Іспит відповідає рівню Beginner і призначений для тих дітей, які тільки почали своє знайомство з англійською мовою.

2.png

Іспит відповідає рівню Elementary. На цьому етапі діти вже можуть будувати прості речення і відповідати на нескладні питання.

3.png

Іспит відповідає англійському Pre-intermediate. На цьому рівні дитина вже розуміє деяку граматику, може писати і відповідати на питання.

Яку користь іспит принесе вашій дитині? 

monkey-hello.png

Підвищить інтерес до вивчення англійської

monkey-training.png

Допоможе зміцнити впевненість у своїх силах

monkey-pencil.png

гарна нагода навчитися долати страх перед іспитами

monkey-confidence.png

Винагородить дитину за досягнутий результат. 

monkey-pencil.png

Стане хорошим тренуванням перед здачею іспитів більш високого рівня

 

Key English Test (KET)

Іспит КЕТ - це перший крок на шляху до володіння англійською мовою на професійному рівні; перший з основних Кембриджських, який відповідає рівню Pre-Intermediate, або рівню A2 за шкалою CEFR. Іспит KET підтверджує володіння англійською мовою на базовому рівні.
Рекомендується до здачі студентам від 12 років, а також дорослим.

Для чого потрібно здавати Key English Test (KET)?

Получение международного сертификата KEY (KET) подтверждает ваше умение общаться на базовом уровне английского языка. Успешная сдача экзамена поможет в дальнейшем совершенствовании языка, позволит увидеть реальный результат и оценить ваши сильные и слабые стороны. После прохождения тестирования, подготовка к следующим экзаменам станет продуктивнее и легче. Кроме этого, сертификат KEY (KET) признается многими международными компаниями и принимается учебными заведениями, как подтверждение базового уровня английского языка. Срок действия  сертификатов A2 KEY и A2 KEY for schools не ограничен.

 

B1 Preliminary English Test (PET)

Лінійка Кембриджських екзаменів B1 Preliminary (PET - Preliminary English Test) - оцінює володіння англійською мовою на середньому рівні (Intermediate) і відповідає рівню B1 Загальноєвропейської шкали CEFR.

Сертифікат підтверджує, що Ви можете використовувати англійську мову для роботи, навчання і подорожей.

🔷 Які можливості дає сертифікат PET?

 

• Багато університетів і організації офіційно визнають B1 Preliminary (PET) в якості кваліфікації на середнє знання англійської мови.

 

• Іспит дає можливість оцінити свої сильні і слабкі сторони, зрозуміти, в якому напрямку рухатися в подальшому вивченні мови.

 

• Для українських учнів загальноосвітніх шкіл сертифікат PET, отриманий в рік випуску зі школи, зараховується як 12 балів по ДПА (в неспеціалізованих школах)!

Здати цей та інші Кембриджські іспити можна на нашій базі 3 рази в році: в грудні, березні і червні.

 

B2 First Certificate in English (FCE)

First Certificate in English, або міжнародний іспит FCE - тестування, яке проводиться за системою Кембриджського університету для кандидатів, які не є носіями англійської мови. FCE призначений для студентів рівня Upper-Intermediate.

🔷 Чому Вам варто здати FCE? 🤔

 

• Іспит допоможе домогтися реального успіху в житті: він значно підвищує Ваші шанси на вступ до вузу за кордоном; роботу в англомовному середовищі.

 

• Ваша мова буде більш лаконічною і ефективною, а всі інші навички допоможуть вільно взаємодіяти в будь-якому колективі.

 

• FCE найбільш об'єктивно відображає рівень Ваших мовних навичок.

 

• Ви отримаєте сертифікат, який визнається в усьому світі.

 

C1 Certificate in Advanced English (CAE)

Кембриджський іспит C1 Advanced або CAE - оцінює Ваше володіння англійською мовою на рівні Advanced (просунутий).

 

Він підтверджує, що Ваших навичок володіння англійською досить для усної та письмової комунікації на високому рівні, життя, навчання і роботи в англомовній країні.

🔷 Які можливості дає сертифікат CAE?

 

• Жити в англомовній країні: ви можете пред'явити його в посольстві при отриманні візи або оформленні документів на імміграцію.

 

• Станом на 2017 рік існує більше 20 000 організацій і навчальних закладів, які приймають результати міжнародного іспиту CAE і цей список постійно росте.

 

• Сертифікат - відмінний мотиватором для продовження вдосконалення знань англійської мови.

 

• Чи дозволить закріпитися практично в будь-якій сфері діяльності.

 

C2 Cambridge English: Proficiency (CPE)

CPE - кембриджський іспит, призначений для підтвердження рівня C2. Це висока кваліфікація, яка доводить здатність кандидата вільно використовувати англійську мову на рівні освіченого носія.

🔷 Які можливості дає сертифікат CPE?

 

• CPE дозволяє займатися вивченням складних предметів в аспірантурі і докторантурі

 

• Дає можливість працювати в престижних міжнародних компаніях на найвищих позиціях і вести бізнес в різних частинах світу

 

• Тест CPE - це найвищий ступінь в Cambridge exams, його проходження доводить, що кандидат володіє англійською мовою на виключно високому рівні.