Marble Surface
YLE.png

Іспити Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers (YLE)

FCE.png

Іспит B2 First Certificate in English (FCE)

KET.png

Іспит A2 Key English Test (KET)

CAE.png

Іспит C1 Certificate in Advanced English (CAE)

PET.png

Іспит B1 Preliminary English Test (PET)

CPE.png

Іспит C2 Cambridge English: Proficiency (CPE)

CAMBRIDGE YLE ДЛЯ ДІТЕЙ 7 - 12 років 

Курси іноземних мов "Інтерлінгва" - офіційний сертифікований центр підготовки до Кембриджських екзаменів. Ваші діти можуть здати будь-який Кембриджський іспит і отримати міжнародний Сертифікат, який має визнання у всьому світі.

Кембриджські іспити для дітей розраховані на різний вік дітей, починаючи з тих, хто робить перші кроки в англійській і тих, хто вже домігся певних успіхів. Здавати їх варто, щоб дитина подолав страх перед іспитами в цілому, відчув, що мова - це цікаво і багатогранно, отримав хороший і бадьорий старт на початку вивчення мови. Cambridge Young Learners English

 

Tests (YLE Tests) припускають три рівні складності:

Іспит відповідає рівню Beginner і призначений для тих дітей, які тільки почали своє знайомство з англійською мовою.

Іспит відповідає рівню Elementary. На цьому етапі діти вже можуть будувати прості речення і відповідати на нескладні питання.

Іспит відповідає англійському Pre-intermediate. На цьому рівні дитина вже розуміє деяку граматику, може писати і відповідати на питання.

Яку користь іспит принесе вашій дитині? 

Підвищить інтерес до вивчення англійської

Допоможе зміцнити впевненість у своїх силах

Винагородить дитину за досягнутий результат. 

Стане хорошим тренуванням перед здачею іспитів більш високого рівня

 

Key English Test (KET)

Іспит КЕТ - це перший крок на шляху до володіння англійською мовою на професійному рівні; перший з основних Кембриджських, який відповідає рівню Pre-Intermediate, або рівню A2 за шкалою CEFR. Іспит KET підтверджує володіння англійською мовою на базовому рівні.
Рекомендується до здачі студентам від 12 років, а також дорослим.

Для чого потрібно здавати Key English Test (KET)?

Получение международного сертификата KEY (KET) подтверждает ваше умение общаться на базовом уровне английского языка. Успешная сдача экзамена поможет в дальнейшем совершенствовании языка, позволит увидеть реальный результат и оценить ваши сильные и слабые стороны. После прохождения тестирования, подготовка к следующим экзаменам станет продуктивнее и легче. Кроме этого, сертификат KEY (KET) признается многими международными компаниями и принимается учебными заведениями, как подтверждение базового уровня английского языка. Срок действия  сертификатов A2 KEY и A2 KEY for schools не ограничен.

 

B1 Preliminary English Test (PET)

Лінійка Кембриджських екзаменів B1 Preliminary (PET - Preliminary English Test) - оцінює володіння англійською мовою на середньому рівні (Intermediate) і відповідає рівню B1 Загальноєвропейської шкали CEFR.

Сертифікат підтверджує, що Ви можете використовувати англійську мову для роботи, навчання і подорожей.

🔷 Які можливості дає сертифікат PET?

 

• Багато університетів і організації офіційно визнають B1 Preliminary (PET) в якості кваліфікації на середнє знання англійської мови.

 

• Іспит дає можливість оцінити свої сильні і слабкі сторони, зрозуміти, в якому напрямку рухатися в подальшому вивченні мови.

 

• Для українських учнів загальноосвітніх шкіл сертифікат PET, отриманий в рік випуску зі школи, зараховується як 12 балів по ДПА (в неспеціалізованих школах)!

Здати цей та інші Кембриджські іспити можна на нашій базі 3 рази в році: в грудні, березні і червні.

 

B2 First Certificate in English (FCE)

First Certificate in English, або міжнародний іспит FCE - тестування, яке проводиться за системою Кембриджського університету для кандидатів, які не є носіями англійської мови. FCE призначений для студентів рівня Upper-Intermediate.

🔷 Чому Вам варто здати FCE? 🤔

 

• Іспит допоможе домогтися реального успіху в житті: він значно підвищує Ваші шанси на вступ до вузу за кордоном; роботу в англомовному середовищі.

 

• Ваша мова буде більш лаконічною і ефективною, а всі інші навички допоможуть вільно взаємодіяти в будь-якому колективі.

 

• FCE найбільш об'єктивно відображає рівень Ваших мовних навичок.

 

• Ви отримаєте сертифікат, який визнається в усьому світі.

 

C1 Certificate in Advanced English (CAE)

Кембриджський іспит C1 Advanced або CAE - оцінює Ваше володіння англійською мовою на рівні Advanced (просунутий).

 

Він підтверджує, що Ваших навичок володіння англійською досить для усної та письмової комунікації на високому рівні, життя, навчання і роботи в англомовній країні.

🔷 Які можливості дає сертифікат CAE?

 

• Жити в англомовній країні: ви можете пред'явити його в посольстві при отриманні візи або оформленні документів на імміграцію.

 

• Станом на 2017 рік існує більше 20 000 організацій і навчальних закладів, які приймають результати міжнародного іспиту CAE і цей список постійно росте.

 

• Сертифікат - відмінний мотиватором для продовження вдосконалення знань англійської мови.

 

• Чи дозволить закріпитися практично в будь-якій сфері діяльності.

 

C2 Cambridge English: Proficiency (CPE)

CPE - кембриджський іспит, призначений для підтвердження рівня C2. Це висока кваліфікація, яка доводить здатність кандидата вільно використовувати англійську мову на рівні освіченого носія.

🔷 Які можливості дає сертифікат CPE?

 

• CPE дозволяє займатися вивченням складних предметів в аспірантурі і докторантурі

 

• Дає можливість працювати в престижних міжнародних компаніях на найвищих позиціях і вести бізнес в різних частинах світу

 

• Тест CPE - це найвищий ступінь в Cambridge exams, його проходження доводить, що кандидат володіє англійською мовою на виключно високому рівні.

 
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • http://www.youtube.com/user/Interlin

© 2006-2021 Курсы иностранных языков «Интерлингва».